Kádr na Mistrovství světa v hokeji 2017 se začíná formovat do finální podoby

Ceska-stridacka.JPG
foto: Milan Fencl
26. 3. 2017

Minulým týdnem jsme mohli být svědky posledních čtvrtfinálových zápasů play off naší nejvyšší hokejové soutěže a známe vítěze i poražené. O to, kdo vyhrál, nám dnes až tak nejde.

Nicméně z týmů, které vypadli může český hlavní kouč Josef Jandač obohatit sestavu reprezentace na Mistrovství světa v hokeji 2017. Pojďme se tedy podívat, jak se soupiska naší reprezentace pozměnila a kdo z Tipsport extraligy doplní stále prozatímní českou soupisku.

Soupiska obohacena o čtveřici hráčů

První hromadné setkání české reprezentace proběhlo minulý týden v úterý, přesněji v Tipsport aréně. Sestava však nebyla kompletní. Hráči se začali sjíždět až během týdne. Postupně se k týmu přidal sparťanský útočník Michal Řepík, brankář Avangardu Omsk Dominik Furch, zkušený sniper ruského Dynama Moskva Lukáš Kašpar a litvínovský útočník Robin Hanzl. Naopak situace okolo dvojice Petr Vrána a Vladimír Sobotka zůstává dále nejasná. První zmíněný dostal pukem do obličeje a momentálně bere antibiotika.

Možné povolání Červenky a Birnera na MS v hokeji 2017

Dalšími, kdo by mohl velmi reálně posílit českou soupisku na MS v hokeji 2017, jsou hráči švýcarského celku Fribourg. Jedná se o Romana Červenku a Michala Birnera. Celou situaci pochopitelně ostře sledují pověření trenéři a skauti českého národního týmu. Zda se připojí Tomáš Kundrátek, se zatím nepotvrdilo. Společně se svou manželkou se momentálně nachází v Kanadě, kde společně očekávají narození svého potomka, tudíž šla reprezentace stranou.

Sestava před startem EHT

Další změny v sestavě ještě před začátkem posledního turnaje Euro Hockey Tour závisejí především na délce jednotlivých semifinálových kol české hokejové soutěže. Ze zbylých evropských či zámořských soutěží se neočekává v blízké době obohacení našeho týmu. Pochopitelně budeme celou situaci sledovat a v případě změn v české sestavě vám podáme opět krátké info o stavu našeho kádru.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
ihned ZDARMA náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
700 nízká až 3 000 Kč nízká 300 Kč 200 Kč
150 Kč střední až 50 000 Kč vysoká - 1 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč vysoká - 1 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!