Kde se koná Mistrovství světa v hokeji 2017?

Ceska-stridacka.JPG
foto: Milan Fencl
16. 11. 2016

Hokej je u nás sportem číslo jedna. Jak na lokální, tak mezinárodní úrovni. Není proto divu, že se každoročně těšíme na několik turnajů. A jaké to jsou? Tím nejbližší bude Mistrovství světa v hokeji 2017.

To se každým rokem koná na zcela jiném místě. To poslední, konané v roce 2016 bylo v Rusku. Nyní však volba pořadatelské země padla na jiný stát. Abychom byli konkrétní, jsou to dokonce státy. Nepůjde totiž o jednu jedinou zemi, jelikož zajímavostí je, že se daná utkání odehrají hned ve dvou zemích zároveň. Podívejte se s námi, kde to bude.

Mistrovství světa v hokeji 2017 se uskuteční ve Francii

Tou první zemí bude Francie. Jedná se o evropskou zemi, která je našim hranicím poměrně blízko, což je rozhodně dobrá zpráva pro ty fanoušky, kteří se chtějí vydat fandit osobně. Známo je samozřejmě i město, kde se Mistrovství světa v hokeji 2017 uskuteční. Nebude to žádné jiné, než hlavní město této země, konkrétně potom Paříž. Zde bude připravený stadion nesoucí název AccorHotels Arena, kde budou ty nejlepší týmy světa hrát svá utkání a kde se budou doslova prát o ideální umístění v základní skupině. Vidět zápasy na vlastní oči si jistě nenechá ujít mnoho evropských fanoušků.

MS v hokeji 2017 se uskuteční i v Německu

Říkali jsme, že v plánu je pořadatelství hned dvou zemí. Francie je tou první, zatímco tou druhou je Německo. To je pro naše fanoušky ještě lepší zpráva, jelikož to mohou mít na případná hokejová utkání v rámci MS v hokeji 2017 ještě blíže. A kam konkrétně musí zamířit? Je to Lanxess Arena, která se nachází v Kolíně nad Rýnem. Ano, právě toto město se stane tím druhým místem, kde se budou zápasy základní skupiny hrát a kde se také utkají ty nejlepší týmy na celém světě. Být u toho nebude zase až tak složité. Stačí se do Německa dopravit po vlastní ose, vlakem nebo autobusem, stejně jako není žádným problémem ani letadlo.  

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
ihned ZDARMA náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
700 nízká až 3 000 Kč nízká 300 Kč 200 Kč
150 Kč střední až 50 000 Kč vysoká - 1 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč vysoká - 1 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!