Na Světový pohár 2016 se chystají i Češi

Ceska-stridacka.JPG
foto: Milan Fencl
24. 5. 2016

Pauza byla skutečně velmi dlouhá, ale aktuálně je jasné, že se po celých dvanácti letech tento hokejový šampionát opět odehraje. Půjde o Světový pohár 2016, který se odehraje na půdě Kanady.

Mnoho hokejových fanoušků na daný hokejový svátek v podstatě již zapomněla, jelikož prodleva od posledního uskutečnění byla dlouhých dvanáct let. Nyní je však jasné, že se Světový pohár uskuteční. A budou v něm i Češi, což je velmi dobrý zpráva právě pro tuzemský hokej. Jasno je samozřejmě také v tom, která základní jména na šampionát pojedou, nebo s kým konkrétně budeme také hrát.

Kdo se na Světový pohár 2016 chystá?

Jelikož první nominace musely být hotové již do konce dubna, má naše soupiska již několik poměrně zvučných jmen. V bráně by se měl objevit třeba Mrázek nebo Pavelec. Světový pohár 2016 si však zahraje také Gudas, Kempný, nebo Polák. To vše jsou samozřejmě známí obránci z NHL. Chybět nesmí ani několik dobrých útočníků, jako je Frolík, Hanzal, Hertl, Krejčí, stejně jako Voráček a Plekanec. Zda bude hrát Jaromír Jágr, to zatím není jasné. V této první nominaci zatím není. Sám navíc již potvrdil, že se do reprezentace nechystá. Času na rozmyšlenou má zatím dost.

Jaké soupeře nám Světový pohár v hokeji 2016 nachystal?

Prvních několik jmen, které budou naši zemi reprezentovat, již známe. Podívejme se také na to, jaké soupeře nám vlastně Světový pohár v hokeji 2016 nachystal. Rozhodně se nejedná o žádné slabé hráče. Je to nejenom tým Kanady, ale je to také tým Spojených států amerických. Tím posledním soupeřem je výběr Evropy. Tedy řada prestižních hráčů ze starého kontinentu. Právě tímto složením bude Světový pohár v hokeji velmi zajímavý, jelikož může nabídnout i možnost toho, kdy prověří své síly Evropa se zámořím. My se však zcela logicky budeme soustředit především na úspěchy našeho týmu, ve které také doufáme.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
ihned ZDARMA náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
700 nízká až 3 000 Kč nízká 300 Kč 200 Kč
150 Kč střední až 50 000 Kč vysoká - 1 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč vysoká - 1 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!